Безкоштовний підбір. Гарантія на запчастини. Запис на СТО.

UA RU
Кошик 0
Головна Умови повернення

Умови повернення

Терміни повернення: Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Стан товару: Товар повинен бути в оригінальній упаковці та новому, не використаному стані. Повертаємий товар повинен містити всі аксесуари, бірки та інші супутні предмети, що постачаються з ініційованим замовленням.

Процес повернення: Будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки для оформлення повернення за номером: +380968327696. Після зв'язку з нами, ви отримаєте унікальний номер повернення. Повертаємий товар повинен бути відправлений за вказаною адресою протягом 14 днів з моменту отримання номера повернення.

Вартість повернення: Покупець несе відповідальність за вартість повернення товару, за винятком випадків, коли повернення є результатом нашої помилки чи дефекту товару.

Повернення коштів: Повернення коштів буде здійснено протягом 1 робочого дня після отримання та перевірки поверненого товару. Кошти будуть повернуті на оригінальний спосіб оплати.

Обмін товару: Замість повернення коштів покупець може запросити обмін на інший товар того ж або вищого значення. Різницю вартості оплатить покупець.